11. 9. 2018: konec II. kola přijímacího řízení.

Úterý, 11. Září 2018 (Celý den)

Přihlášky do bakalářského a do navazujícího magisterského studia se přijímají do 11. 9. 2018 (II. kolo přijímacího řízení na FJFI).

Na Katedře softwarového inženýrství můžete studovat obor Aplikace softwarového inženýrství (kód: 3901R056, zkratka: ASI). Nabízíme 3leté bakalářské a 2leté navazující magisterské studium v tomto oboru.
Lze studovat v Praze (bakalářské nebo navazující magisterské studium) nebo v Děčíně (bakalářské studium; pro tento případ v přihlášce zvolte "Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská - Děčín").
Novinka: připravujeme navazující magisterské studium v Děčíně! Nově nastupující studenti tedy mohou (po absolvování bakalářského studia) zůstat studovat v Děčíně a získat titul Ing.