Vítejte na stránkách katedry softwarového inženýrství. Katedra garantuje výuku oboru Aplikace softwarového inženýrství, který klade důraz na propojení teoretických znalostí v matematice, fyzice, ekonomii a jejich využití v praxi či výzkumu.
Více o katedře... Více o studijním oboru...

Přípravný kurz z matematiky v Děčíně

Pro studenty středních škol pořádáme v Děčíně přípravný kurz z matematiky, který má za úkol připravit studenty na studium vysokých technických škol. Kurz je možné využít i jako přípravu pro maturitu z matematiky.

Kurzy v akademickém roce 2019/2020 probíhají v zimním semestru každou středu od 13.30 do 15.45 h. Zimní semestr začíná 23. 9. 2019 a končí 20. 12. 2019.

Noc vědců 2019 (27. 9. 2019)

V pátek 27. 9. 2019 proběhne celorepubliková vědecko-technická popularizační akce Noc vědců. ČVUT ji bude organizovat už pošesté. Děčínské pracoviště se zapojí podruhé v řadě - začátek od 18 hodin. Noc vědců patří k největším akcím svého druhu v ČR. Každý rok je pro ni zvoleno unikátní téma, letos je to ŠETRNĚ K PLANETĚ.

Návštěvníkům z řad široké veřejnosti umožníme seznámit se se zajímavými projekty z dílny naší univerzity a nabídneme unikátní příležitost nahlédnout do prostor, které za běžného provozu nejsou veřejnosti přístupné.

Promoce 22. 10. '19

Dne 22. října 2019 se konají promoce absolventů bakalářského a navazujícího magisterského studia FJFI ČVUT v Praze.

Pokud se nemůžete dostavit na promoci, je nutné se omluvit na studijním oddělení.