Informace pro uchazeče o studium

Informace o přijímacím řízení, termínech a postupech najdete na hlavním webu fakulty v sekci pro uchazeče o studium.

Akce pro středoškoláky

Objevujeme C#

Volný kurz C# pro středoškolské studenty zahrnuje základy programování v tomto jazyce. Seznámí Vás se základy objektově orientovaného programování (OOP) a tvorbou grafických uživatelských rozhraní (GUI). V celém kurzu budeme používat nástroj MS Visual Studio. Naučíte se v něm programy vytvářet, ladit, komentovat a psát dokumentaci.

Úterky s vědou: květen 24

Volně navazujeme na únorovou přednášku. Dopravních témat týkajících se Děčína je mnoho, proto jsme zařadili pokračování na které Vás srdečně zveme. V dalším pokračování akce "Úterky s vědou" se zaměříme na plánované změny v oblasti děčínské dopravy. Rádi bychom, abyste si z akce odnesli aktuální informace o dopravních projektech ve městě a předali našim dopravním odborníkům váš názor na ně. Více o přednášce najdete na samostatném webu.

LAN party 2024

Studenti KSI z děčínského pracoviště znovu vyzývají středoškoláky na souboj! Reakční dobu, kooperační schopnosti a herní dovednosti si tentokrát prověří v nové verzi Counter-Strike 2. Soutěžit proti sobě bude 8 pětičlenných týmů.

Hackathon ML/AI

Studentům středních škol nabízíme příležitost vyzkoušet si aplikaci modelů strojového učení a neuronových sítí na řešení nejen vědeckých problémů a zároveň si zasoutěžit.