Pracoviště Děčín

Detašované pracoviště v Děčíně má svá specifika. Na této stránce naleznete souhrnné informace co kde najdete a jaké máte v Děčíně možnosti.

Studijní oddělení

Pracoviště má samostatné studijní oddělení. Veškeré záležitosti spojené se studiem od přihlašování, zápisy, zadávání prací až po obhajobu studenti řeší přímo s děčínským studijním oddělením. Najdete ho v prvním patře, chodba A, m. č. 202. Studijní oddělení zároveň funguje jako sekretariát katedry.

Profilové foto Dany Landovské
Dana Landovská
sekretářka katedry - Děčín

Studentská kolej

Ubytování pro studenty v Děčíně zajišťuje vysokoškolská kolej "Zámecká sýpka". Budova patřící do komplexu děčínského zámku nabízí nadstandardní podmínky ubytování. Budova je v majetku města Děčín a její provoz má na starosti fakulta dopravní. Dostupná je samozřejmě pro všechny studenty v Děčíně. Pro podrobnější informace a možnosti ubytování navštivte samostatné stránky koleje.

Studovny

V budově jsou k dispozici 2 studovny. Studovna v přízemí u poslucháren (m. č. 138) nabízí kromě místa k posezení s internetovým připojením také uzamykatelné skříňky, kam si studenti mohou odložit věci. Druhá studovna je v prvním patře, chodba C, hned vedle knihovny, m. č. 237. Tato studovna je vybavena tabulí a je tak vhodná např. pro konzultace.

Knihovna

Knihovnu naleznete v 1. patře, chodba C, místnost č. 238. S jejím provozem pomáhá městská knihovna Děčín.

Pobočka vydavatelství průkazů

Pro vystavení nebo prodloužení průkazu studenta, nastavení, či reset hesla, potřebujete Vydavatelství průkazů. To má v Děčíně také své zastoupení, najdete ho v 1. patře, chodba A, místnost č. 203.

Profilové foto Josefa Drobného
Bc. Josef Drobný
tajemník katedry

Možnosti stravování

Pro pravidelné stravování s možností státní dotace pro studenty slouží studentům školní jídelna v ulici Sládkova, která zajišťuje stravování i pro místní ZŠ a SŠ. Pro informace a zajištění příspěvku na stravování kontaktujte Helenu Hauzírkovou v knihovně.

V budově dále naleznete bufet "U Václava" ve vestibulu v přízemí a nápojové a "bagetové" automaty (m. č. 105, u hlavního vstupu před vrátnicí).

Další možností je využití kuchyňky v přízemí u poslucháren, m. č. 135. Kuchyňka je volně dostupná studentům, je zde k dispozici lednička pro uchování vlastního jídla během dne, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Při používání kuchyňky je nutné seznámit se a dodržovat provozní řád kuchyňky.

Posilovna

V suterénu budovy nalezete posilovnu provozovatele Joe Fit. Jedná se o soukromý subjekt s komerčním využitím. Studenti ČVUT zde mají slevu 50 % na vstup. V případě, že máte zapsaný volitelný předmět "tělesná výchova", máte během semestru nárok na 2 vstupy týdně zdarma.

Senát