LAN party 2024

Datum konání

Studenti KSI z děčínského pracoviště znovu vyzývají středoškoláky na souboj! Reakční dobu, kooperační schopnosti a herní dovednosti si tentokrát prověří v nové verzi Counter-Strike 2. Soutěžit proti sobě bude 8 pětičlenných týmů.

Ceny

A o co jiného se kromě prestiže hraje? Na výherce čekají ceny od sponzorů akce. Středoškolákům navíc nabízíme uhrazení poplatku za podanou přihlášku na náš obor Aplikace informatiky v přírodních vědách.

Hardware

Soutěž proběhne na počítačích školy (děkujeme FD za spolupráci!). O výkon nemusíte mít strach, zvládnou přes 300 fps, limitem jsou bohužel jen 60 Hz monitory. Vlastní klávesnice ani myši jsou tentokrát doporučeny, sluchátka samozřejmě také.

Turnaj

Bude se hrát klasický turnajový pavouk, vítězové postupují dál. Poražení mohou využít náš doprovodný program. Počítáme i s pavoukem pro poražené z prvních kol, rozlosování brzy zveřejníme.

Režim hry bude "Defuse", systém turnaje (počet kol atd.) upřesníme později.

Registrace

Týmy se mohou registrovat zde (neváhejte, loni byla místa velmi rychle obsazena)

Doprovodný program

Aby se týmy během turnaje při čekání na svoji bitvu nenudily, připravujeme stream z právě probíhajícího souboje. Můžeme nabídnout i další aktivity, pokud budete mít zájem:

  • vyzkoušení virtuální reality (Valve Index)
  • jízda na vozidlovém simulátoru FD
  • souboj v Buláncích
  • bitvy na konzoli Nintendo Switch - Mortal Kombat 11

Protože akce skončí v pozdních nočních hodinách, zajistili jsme možnost přespání na VŠ koleji Zámecká sýpka. Zájemci si mohou ubytování rezervovat telefonicky na čísle 412 513 481 a nebo mailem sypka@fd.cvut.cz

Registrovat se Událost na FB

Poslední změna